تلفن:6622044-0311 
جستجو  
آخرین جستجو ها
ايزوگام / پودري / ايزوگام فويلدار / نگين / سينا بام

دسته بندي مقالات

آشنایی با انواع عایق ها

آشنایی با استانداردهای موجود مربوط به مصالح عایق بندی

درباره سایت ayegh.ir

نانو

صنعت نفت

غرفه های طلایی

سامان
صنایع عایق سپاهان
تارابگين
ایزوگام گیتی گستر دلیجان
ايزوگام سايه گستر دليجان
ایزوگام شرق ( سهامی خاص ) شماره ثبت 6736
ایزوگام اطلس بام
بام گستر دلیجان-ثبت 117

صفحه اصلی > مقالات > آشنایی با انواع عایق ها

عایق کاری دینامیکی

ایران عایق‌: ین نوع عایق کاری بیشتر تداعی کننده یک سیستم میباشد تا یک ماده عایق دینامیک. اولین بار مطالعه عایق کاری دینامیکی در اواسط قرن نوزدهم در دانشگاه مونیخ توسط پرفوسور Max Von Pettenkoffer صورت گرفت .

(GFP)پانل های عایق پرشده با گاز

پانل های عایق پر شده با گاز (Gas-Filled-Panel):

اسفنج اوره فرم آلدئید Urea formaldehyde foam

ایران عایق:‌ عایق کاری با فوم اوره فرمالدئید ابتدا در سال 1950 در اروپا به منظور عایق سازی حفرات داخل دیواره های ساختمان های مسکونی مطرح شد. به طور معمول در محل اجرا از مخلوط کردن رزین اوره فرمالدئید، یک عامل فوم ساز و هوای فشرده شده ساخته می شود. وقتی که مخلوط وارد حفره های ساختمان پمپ می شود اور..

آشنایی با شرکت فناوری نانوساختار آسیا، سازنده دستگاههای تولید نانو الیاف

ایران عایق‌: خلاصه : ماهنامه فناوری نانو با هدف معرفی توانمندی تجهیزاتسازان داخلی در زمینه فناوری نانو، معرفی شرکتهای سازنده تجهیزات در زمینه این فناوری را در دستور کارخود قرار داده است.

پوشش های ضدحریق

ایران عایق :پشم سنگ جزو خانواده عایق های گرم ازنوع معدنی، متشکل از الیاف بسیار ظریف است. ماده اصلی اولیه برای تولید این الیاف سنگ آتشفشانی بازالت از خانواده سنگهای آذرین ودولومیت می باشد که در کشور ما

عایقهای مرکب یا چند لایه

ایران عایق : عایق چند لایه: ترکیبی از 2 یا چند لایه از یک ماده عایق مشخص که ضخامت لایه های منفرد آن ممکن است با هم متفاوت باشند. ( استاندارد ملی80 84 بند7-10)

درباره عایق دیاتومه ای

عایق دیاتومه ای

EPDM عایقهای از جنس

پلی‌اتیلن و پلی‌پروپیلن، پلیمرهایی هستند با دمای انتقال شیشه‌ای بسیار پایین و دارای ماهیت بلورینگی که به دلیل همین ماهیت، فاقد خواص لاستیک بوده و بعنوان پلاستیک مورد مصرف قرار می‌گیرند. با کوپلیمر کردن اتیلن و پروپیلن و برهم‌زدن نظم ساختمانی هر یک از این هموپلیمرها، می‌توان ویژگی بلورینگی را از..

شناخت الیاف کربنی

ایران عایق :درفرهنگ واژگان نساجی آمده است : الیاف کربن به الیافی گفته می شود که دست کم دارای 90 درصد کربن هستند و از پیرولیز کنترل شده الیافی ویژه به دست می آیند . اصطلاح الیاف گرافیتی درمورد الیافی به کار می رود که کربن آنها بیش از 99 درصد باشد . انواع گوناگونی از الیاف به عنوان پیش زمینه تولید..

استانداردهای عایق رطوبتی

استانداردهای مربوط به دو نوع عایق رطوبتی(قیروگونی و ایزوگام) به شرح زیر می باشد:

الیاف شیشه

ماده اصلی در تولید الیاف شیشه ماسه سیلس است که بیش ار 50% ماده اولیه را تشکیل می دهد و سایر اجزاء ترکیبات شیمیایی می باشد این مواد ابتدا باهم مخلوط شده و سپس وارد کوره میشوند در مرحله بعد مذاب حاصله بر روی سینی هایی از جنس پلاتین جریان پیدا کرده و از روزنه های بسیار ریزی خارج شده و تا قطر معین ناز..

عایق میکرو گویچه سرامیکی

ایران عایق : از دستاوردهای جدید علم در جهان گسترش فناوری نانو در زمینه های گوناگون از جمله صنعت می باشد. علم نانو با پیشرفت خود در زمان کوتاهی می رود تا تاثیر خود را بر اقتصاد سیاسی و اجتماعی کشورها بگذارد.

آشنایی مختصری درباره عایق حرارتی برودتی

عایقهای الاستومریک سلول بسته، برای اولین بار 50 سال قبل به بازار تاسیسات معرفی شدند.

اطلاعات مفید از مزایای عایق های فومی

بطور کلی مزایای عایق های فومی یا الاستومریک نسبت به عایق های پشم شیشه و پشم سنگ عبارتند از :

پانل­ های عایق خلاء VIP Vacuum insulation panels

پانل­ های عایق خلاء VIP- Vacuum insulation panels ایران عایق : از مدتها پیش مشخص شده است که میزان عایق بودن بعضی مواد با قرار دادن آن­ها در خلاء افزایش می یابد. مقدار خلاء مورد نیاز بسته به نوع ماده تغییر می­کند.

[1]  2  
| | | | | | | | | | | |
طراحی و اجرا از نرم افزار CRM